Upravit stránku

Hloubkové čištění koberců v domácnostech, firmách i obchodech

Chemické čištění koberců

Usazených nečistot v koberci vás obyčejný vysavač nezbaví. Proto je třeba pravidelně čistit koberec a pomocí profesionálních strojů, které si poradí i s tou nejzažranější nečistotou. Hloubkové čištění koberců i jiné úklidové služby naší firmy můžete objednávat v Ústí nad Orlicí, České Třebové, Žamberku, Letohradě, Litomyšl, Vysokém Mýtě, Rychnově nad Kněžnou a dalších lokalitách orlickoústecka a rychnovska.
tým Hestia úklidová

Úklid každého interiéru je třeba vzít od podlahy. V kobercích a textiliích, jako jsou čalouněné sedačky či matrace, se usazuje více nečistot a bakterií, než si možná uvědomujeme. Dostatečnou pozornost je třeba tomuto problému věnovat zejména tam, kde se vyskytuje větší počet osob, jako jsou firmy, provozovny a obchody. Na čištění však nezapomínejte ani tam, kde se pohybují děti a domácí mazlíčci. Aby byl váš interiér vždy zdravý a čistý, doporučujeme tuto službu využívat v rámci pravidelného úklidu.

Součástí našich úklidových služeb tkaných/látkových povrchů je i extrakční hloubkové čištění sedací soupravy a čalouněného nábytku.

Přečtěte si popis realizace konkrétní zakázky čištění koberců ZDE.

Strojové čištění koberců v domácnostech, firmách i obchodech
Hloubkové extrakční čištění  obnoví vzhled vašich koberců a výrazně prodlouží jejich životnost. Napište nám a nechte si vypracovat nezávaznou cenovou nabídku!

V rámci čištění koberců pro vás provedeme:

 • vysátí povrchových nečistot,
 • odstranění skvrn v koberci,
 • extrakční hloubkové čištění,
 • odstranění žvýkaček,
 • luxování průmyslovým vysavačem v zátěžových provozech,
 • … a další druhy čištění dle konkrétní potřeby.
Po naší návštěvě bude koberec jako nový. Přesvědčíme vás!

Po naší návštěvě bude koberec jako nový. Přesvědčíme vás!

 • Pro hloubkové čištění používáme nejmodernější vysavače a extraktory značky Nilfisk, doprovázené profesionální úklidovou chemií.
 • Pracovníci naší společnosti znají odborné postupy, které vedou k maximální efektivitě úklidu. Všechny nečistoty a prach v koberci se stanou minulostí.
 • Předem s vámi dohodneme postup a konkrétní podobu našeho úklidu. Prostředky a stroje, které zvolíme, budou odpovídat ploše i materiálu koberce.

Proč svěřit čištění koberců právě nám?

Odborný personál společnosti Hestia úklidová s.r.o. k vám přijde s pořádným úklidovým arzenálem. V našem úklidovém vybavení se totiž nacházejí profesionální vysavače a extraktory renomované značky Nilfisk. Pro tyto stroje není překážkou ani zašlá nečistota a žvýkačky v koberci. Díky těmto technologií vás zbavíme všeho, co do koberce nepatří.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

 • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
 • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.