Upravit stránku

Dlouhodobě špatný úklid napáchá více škody, než si myslíte

Úklid firmy je jedna z položek, na které se společnosti snaží nejčastěji ušetřit. Obvykle zaplatí jednu nebo dvě paní, které odpoledne zvládnou vytřít podlahu, vyluxovat koberce a vynést odpadkové koše. Z dlouhodobého hlediska se tento způsob ale rozhodně nevyplácí. Investujte raději do úklidu od profesionální firmy, která vám sestaví úklidový plán na míru tak, aby se vaše prostory leskly čistou.

Levné pracovní síly se nevyplácí

Čisté firemní prostory jsou jasnou vizitkou pro každého z vašich zákazníků. Nablýskané podlahy, umytá okna a utřený prach by měl být naprostou samozřejmostí, pokud si hosty do firmy zvete dennodenně. Některé společnosti chtějí za úklid utratit co nejméně, a tak volí cenově nejoptimálnější cestu, kterou je zaměstnání rodinných příslušníků nebo starších paní v důchodu.

Přestože by se mohlo zdát toto řešení jako ideální, rozhodně není. Žádný člověk není tak výkonný jako čisticí stroje, které díky moderním technologiím dokáží provést práci v kratší době a s mnohem lepším výsledkem. Navíc příbuzní i paní na úklid toho mají více na práci, než pouze uklízet ve vaší firmě. Úklid je proto mnohdy proveden velmi rychle a v nižší kvalitě, než byste si vy sami přáli.

Následky špatného úklidu

Pokud se delší dobu uklízí nekvalitně a rychle, dojde k trvalému poškození materiálů. Drahé povrchy, které jste pořídili za účelem reprezentace firmy, viditelně ztratí na lesku a vizuální přitažlivosti. Klasickým příkladem je zanešení lesklé podlahy prachem, která byla léta omývána běžnými chemickými prostředky, a postupně došlo ke ztrátě lesku, který svépomocí dokážete jen těžko vrátit zpět. Některé povrchy mohou být navíc poškozeny do takové míry, že se u nich profesionální úklid ani nevyplatí. 

Na co se zaměřit při výběru úklidové společnosti

Stejně jako při všech ostatních službách, které si objednáte, je dobré i u úklidové společnosti prověřit zkušenosti zákazníků. Pokud společnost uvádí na svých webových stránkách konkrétní realizace, vyplatí se sledovat jejich komunikaci a především fotografie, jak práci provádí a s jakým výsledkem.

Co najdete u nás

Vynikáme nejmodernějšími technologiemi a vynikajícími znalostmi z oblasti úklidu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme profesionálně a snažíme se splnit jeho přání do posledního detailu. Protože nám na našich klientech velmi záleží, nabízíme bonusy, které jinde těžko najdete:

  • telefonní konzultaci při menších úklidech,
  • osobní konzultaci při větších poptávkách,
  • předběžný odhad ceny i v případě jednorázového úklidu,
  • mladý a pohledný kolektiv, který prochází pravidelným školením.

Kontaktujte nás pro profesionální úklid firem

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.