Upravit stránku

Mytí a čištění oken

Mytí a čištění oken je mnohdy neoblíbenou činností, ať už v domácnostech nebo firmách, kde je navíc péče o úklid ještě o něco náročnější. Abyste měli krásně čistá okna, včetně umytých parapetů, rámů a horizontálních žaluzií, nemusíte mytí oken věnovat hodiny svého drahocenného času. Postaráme se o něj my, a to s profesionální precizností. 

Mytí oken a mytí výloh, ať už v domácnostech nebo firmách, pro vás rádi provedeme v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy. Po naší návštěvě se bude každé okno blyštit čistotou. Pro krásný vzhled vašich oken doporučujeme mytí objednat alespoň 2× ročně. Mytí výloh a okenních tabulí obchodů je ideální denně, minimálně však doporučujeme zajistit jej 1× týdně.

Jak myjeme okna

Aby byla radost se na výsledek naší práce dívat, využíváme nejrůznější techniky čištění. Spoléháme se jak na nové technologie v podobě čisticích prostředků a parních strojů, tak i na pečlivý manuální otěr nečistot. Překážkou pro nás nejsou ani silně znečištěná okna po malování. Stejně tak provádíme i mytí oken ve výškách, díky možnosti využití vysokozdvižné plošiny.

Zajistíme pro vás mytí a čištění oken

Neváhejte, napište nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku zdarma!

Naše mytí oken je komplexní službou

Pokud si objednáte mytí oken od naší firmy, nedostanete pouhé umytí okenní tabulky. Umyjeme pro vás sklo včetně rámů, parapetů, kování a v případě zájmu okno včetně jeho příslušenství umyjeme i zvenčí, pokud jej lze otevřít. Ke službě patří rovněž oprášení, čištění a mytí žaluzií. U domácností i kanceláří doporučujeme skloubit mytí oken s generálním nebo pravidelným úklidem. Objednat si jej však můžete samozřejmě i jako samostatnou službu.

Proč jsou naše služby tak efektivní?

  • Tým naší firmy tvoří pouze školení odborníci. Vědí, jaký postup při úklidu a mytí zvolit a jsou obeznámeni s novými technologiemi v oblasti profi úklidových prostředků.
  • V našem arzenálu máme k dispozici potřebné čisticí přístroje a účinnou profesionální úklidovou chemii, kterou volíme individuálně podle typu nečistot a míry znečištění.
  • Naše spolupráce bude probíhat, jak si budete přát vy. Domluvíme se společně na požadovaném čase, dle možností. Na míru vám sestavíme úklidový plán, kterého se budeme držet.

Přesvědčíme vás o naší spolehlivosti

Někdy zákazníci projeví obavy z puštění cizích osob k sobě domů nebo do firmy. Naši klienti však brzy zjistí, že spolupráce s námi je pouze o spokojenosti a dokonalém výsledku. Tým našich pracovníků se skládá z kvalifikovaných profesionálů včetně pracovníků certifikovaných v oblasti dezinfekce ve zdravotnických zařízeních. Zaměstnanci naší společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti úklidové chemie a technologických postupů včetně strojního vybavení. Náš úklid vám tak přinese pouze úbytek starostí a úsporu vašeho drahocenného času.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.