Upravit stránku

Firma na pravidelný úklid se vyplatí!

Firma na pravidelný úklid? Rozhodně ano!

To, že je úklid zprostředkovaný firmou drahý, je fáma. Pravidelný úklid prováděný odborníky v oboru nebývá pro odběratele služeb o moc nákladnější než úklid zprostředkovaný neprofesionální cestou. Mimo to, že při využití služeb profesionální úklidové firmy nemusí zákazník investovat do vlastních úklidových prostředků a techniky, navázání partnerství zpravidla přináší zákazníkovi zvýhodněné položky v ceně. Navíc je práce prováděna s precizní kvalitou pro spokojenost zákazníka a dobrou pověst firmy.

Profesionální úklid

Neprofesionální úklid

Úklidová firma disponuje širokou škálou vlastních čisticích prostředků, různě specializovaných na všechny druhy nečistot a stejně tak je i vybavena všemi bezpečnostími pomůckami, které jsou pro práci potřeba.Zákazník musí všechny mycí prostředky, techniku i pomůcky ve své firmě neustále obstarávat sám, přičemž jsou často kupovány nevhodné prostředky kvůli neodbornosti v oboru.
Cena za pravidelný úklid prováděný profesionální firmou se může zprvu zdát vyšší, avšak tato cena je kalkulací spojující dohramady všechny náklady, spojené s precizním úklidem, navíc tvořena tak, aby byla pro zákazníka co nejsympatičtější.Stálému zaměstnanci na úklid musíte vyplácet mzdu včetně povinných odvodů, nemluvě o režijních nákladech (zejména při vysoké fluktuaci zaměstnanců). Po sečtení těchto nákladů se ceny mezi profesionálním a neprofesionálním úklidem moc neliší.
Úklidové firmě je zapotřebí pouze sdělit aspekty úklidu, které si zákazník přeje pravidelně provádět a o vše ostatní už bude postaráno.Při najímání neprofesionálního pracovníka na úklid, je vždy třeba řádného zaškolení, které stojí zbytečný čas i peníze.
Díky pravidelnému proškolování svých zaměstnanců si dokáže úklidová firma poradit se všemi druhy nečistot na různých druzích povrchů.Při využití neprofesionálních služeb se zvyšuje riziko poškození vysokonárokových povrchů.
Při nespokojenosti se službami úklidové firmy stačí vypovědět smlouvu bez jakýchkoli dalších nepříjemností.Rozvázat vztah se zaměstnanou osobou není nikdy snadné a v některých případech může být až nepříjemně osobní.
 Při najmutí úklidové firmy na pravidelný úklid se nemusíte starat o nemoc či dovolenou zaměstnance, Váš úklid bude vždy proveden podle objednávky.Držíte-li si stáleho zaměstnance na úklid Vašich pracovních prostor, jednou za čas se vždy budete potýkat s neshopností výkonu z důvodu nemoci či dovolené.
I mistr tesař se někdy utne. V případě jakékoli škody způsobené úklidovou firmou však máte plnou záruku pojištění odpovědnosti za vzniklé škody.V případě, že dojde k poškození majektu firmy kvůli pochybení při úklidu, jedinec najmutý na pravidelný úklid nemusí být plně schopen škodu uhradit.
Díky vybavenosti profesionální technikou a znalostmi v oboru může úklidová firma nabídnout mnohem širší spektrum služeb na míru momentálním požadavkům zákazníka.Neprofesionál najmutý na pravidelný úklid může poskytnout pouze takové služby, které mu umožníte nákupem techniky a pro které ho zaškolíte.

 

Tato firma pro pravidelný úklid dříve najímala vlastní pracovní sílu. Po potížích s organizací a častým nákupem čistícího materiálu přistoupila k řešení tohoto problému pomocí naší úklidové firmy, díky které nyní odpadly majitelům jakékoli starosti s úklidem. Výsledná cena vyšla z dlouhodobého hlediska pro majitele pozitivně a naše firma získala dalšího spokojeného zákazníka.

Máte také zájem objednat si pravidelný úklid?
Neváhejte nás kontaktovat ZDE nebo na telefonu 735 120 372