Upravit stránku

Hodinový manžel, hodinová manželka. Ideální pro běžný úklid domácnosti.

Hodinová manželka vysávání

V rámci poskytovatelů služeb se rozrůstá fenomén "hodinový manžel" nebo "hodinová manželka", nejvíce od roku 2010. Tato služba svým způsobem napodobuje, či dokonce nahrazuje tradici sousedské výpomoci z dob minulých, která především ve větších aglomeracích již nefunguje, jako dřív. Tato služba se stává populární především pro všestrannost poskytovaných služeb.

Služby poskytované "hodinovými manželkami" obnáší zejména práce jako úklidové služby, žehlení, praní apod. Hodí se například pro majitele domácnosti, kteří vynákladají veškerou svoji energii a čas na kariéru a již jim nezbývá dostatek obojího pro zajištění chodu těchto činností, v domácnosti nepostradatelných. Role hodinového manžela je podobná, ačkoliv se v mnoha bodech odlišuje. Zatímco poskytovatelé služby "hodinový manžel" vesměs též nabízejí úklidové služby, orientují se především na technické potřeby v domácnosti, jako jsou malířské, instalatérské, či jiné řemeslnické práce potřebné v běžné domácnosti.

Z hlediska úklidu náš tým shledává tyto služby velmi efektivní a vhodné pro běžný úklid v domácnostech, nicméně před jejich obejdnáním je třeba zvážit, jak náročnou službu chceme poptávat a podle toho vybrat vhodný subjekt, k jejímu poskytnutí. Při náročnějších úklidových pracích, ať už mytí velké plochy skleněných oken, voskování a impregnace podlah, či náročný úklid po rozsáhlejší rekonstrukci, doporučujeme využít služeb úklidové firmy, disponující technickými prostředky, chemickými přípravky a dostatečnou personální kapacitou, potřebnou k oněm náročným úklidovým službám.

Hodiný manžel, hodinová manželka