Upravit stránku

Novinky

Mokré čištění - nejuniverzálnější, nejefektivnější, nejlehčí

Za dlouhou dobu našeho podnikání v oboru jsme vyzkoušeli většinu známých metod čištění koberců. Pro a proti najdete u všech způsobů, jak vyčistit Váš koberec, ale pouze jeden mezi nimi vyniká ve všech ohledech – ano, mluvíme o mokrém čištění koberců.

Usnadněte si námahu při vánočním úklidu

Léto uteklo jako voda, podzim jsme ani nezaznamenali a už je tady zima a s ní i Vánoce, svátky klidu, míru a generálního úklidu. Děsíte se všech těch úklidových prací, které Vás letos čekají, a máte strach, že je nestihnete? Snad Vám pomůže náš článěk, který Vám poradí jak na to, aby Váš úklid byl efektivní a systematický.

Hodinový manžel, hodinová manželka. Ideální pro běžný úklid domácnosti.

V rámci poskytovatelů služeb se rozrůstá fenomén "hodinový manžel" nebo "hodinová manželka", nejvíce od roku 2010. Tato služba svým způsobem napodobuje, či dokonce nahrazuje tradici sousedské výpomoci z dob minulých, která především ve větších aglomeracích již nefunguje, jako dřív. Tato služba se stává populární především pro všestrannost poskytovaných služeb.

Úklid podle japonky Marie Kondo - Nebojte se věci vyhazovat!

Už i do České republiky dorazil fenomén minimalistického úklidu podle japonské odbornice na úklid Marie Kondo. Náš úklidový tým se ztotožňuje se spoustou zásad tohoto revolučního způsobu jak uklidit domácnost a třeba i pro vás se stane inspirací, jestliže nevyužíváte úklidové služby firem, ale spoleháte sami na sebe.
Kromě toho, že za nekonečný úklid může zbytečný nadbytek věcí v domácnosti, kterých je třeba se zbavit, je jednou z hlavních myšlenek této efektivní metody generálního úklidu to, že úklízení není nekonečnou starostí, pouze stačí udělat jednu velkou razii, při které je třeba se řídit jistými zásadami, než uklízet jen trochu, ale zato neustále.

Firma na pravidelný úklid se vyplatí!

Firma na pravidelný úklid? Rozhodně ano!

To, že je úklid zprostředkovaný firmou drahý, je fáma. Pravidelný úklid prováděný odborníky v oboru nebývá pro odběratele služeb o moc nákladnější než úklid zprostředkovaný neprofesionální cestou. Mimo to, že při využití služeb profesionální úklidové firmy nemusí zákazník investovat do vlastních úklidových prostředků a techniky, navázání partnerství zpravidla přináší zákazníkovi zvýhodněné položky v ceně. Navíc je práce prováděna s precizní kvalitou pro spokojenost zákazníka a dobrou pověst firmy.

Nač kupovat nové linoleum, když stačí hloubkové vyčištění?

Úklid Vysoké Mýto - Pro firmu České Ghíčko jsme provedli hloubkové čištění silně znečištěného linolea, zahrnující odstranění starého vosku a nános nové vrstvy.

Majitelka firmy vyzkoušela všechny dostupné čistící abrazivní prostředky a úklidové pomůcky, ale s nulovým efektem vzhledem k předchozímu voskování linolea bez důkladného vyčištění.
 

Náš tým proškolených prácovníků si však s tímto problémem poradil na výbornou a dodal linoleu zbrusu nový vzhled. 
Více informací o postupech při tomto zákroku naleznete zde.

Máte-li i Vy zájem o tyto služby, neváhejte nás kontaktovat ZDE nebo na tel. 735 120 372.