Upravit stránku

O naší společnosti HESTIA ÚKLIDOVÁ

Společnost HESTIA úklidová jsme založili s cílem poskytovat klientům kompletní a odborné úklidové služby na profesionální úrovni. Mezi naše hlavní činnosti patří úklid firem, ale samozřejmě naše úklidové služby poskytujeme i domácnostem. Díky garantované kvalitě poskytovaných služeb ušetříme zákazníkům starosti, čas a tím i finanční prostředky.

Okresy a města ve kterých především provádíme úklid - Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Choceň, Lanškroun, Žamberk, Vamberk, Letohrad, Vysoké Mýto, Litomyšl, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy a jejich okolí.

Máte zájem o úklid? Máte jakýkoliv dotaz ohledně našich služeb?

Typy úklidových zařízení využívaných pro strojní čistění podlah, extrakční čištění koberců a čalouněného nábytku, vysávání stavebního prachu atd.

Zajišťujeme kompletní úklid kanceláří, administrativních i bytových objektů, nákupních center, škol, skladových ploch a mnoho dalšího. Rovněž se postaráme o dodávky hygienických prostředků a spotřebního materiálu.

O kompletní čistotu se postará tým našich pravidelně školených a prověřených zaměstnanců, kteří jsou informováni o nových trendech v oboru a vybaveni odpovídajícími technologiemi.

  • Odpovídající strojní a mechanické vybavení je základem toho, abychom mohli zákazníkům splnit to, co slíbíme. Při práci využíváme profesionální úklidové stroje, profesionální mopovací systémy a jiné mechanické vybavení.
  • Pro každého zákazníka, každý objekt, vytvoříme takový plán úklidu, aby plně uspokojoval požadavky zákazníka, zároveň byl účinný a úsporný. Ke každému zákazníkovi je přistupováno individuálně a jsou brány ohledy na veškeré speciální požadavky, které vyplývají z charakteru objektu (např. zvýšené hygienické standardy).

Jsme odborníky na úklid, pokud potřebujete uklidit firmu nebo domácnost neváhejte nás kontaktovat.
Obrátit se na nás můžete 365 dní v roce, rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům.

Důležitou odměnou je pro nás klient, který nás dále doporučí.

Certifikace: hygienické postupy a použití úklidové chemiepdf1.44 MB

Všeobecné zásady při úklidu a seznámení s profesionální technikou / Chemické přípravky v úklidu a zásady jejich používání / Popis použití a účinky vybraných čisticích prostředků Cleamen

Certifikace: všeobecné zásady při hloubkovém čištění podlahpdf1.44 MB

Pokládání vosků a impregnací Cleamen

Kontaktní formulář

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.