Upravit stránku

Pravidelný úklid domácností, firem a provozoven

Pravidelný úklid představuje výhodnou formu spolupráce s naší firmou. V dohodnutých intervalech a podle vašich požadavků sestavíme úklidový plán, díky kterému se bude vaše firma, provozovna i domov pravidelně blýskat čistotou. Naše úklidové služby poskytujeme v Pardubickém a Královéhradeckém kraji. Výsledkem každé naší návštěvy bude perfektně čistý prostor, uklizený do každého detailu.

tým Hestia úklidová

Zákaznický servis je pro nás samozřejmostí

Našich zákazníků si vážíme. Chceme poskytovat pečlivý úklid prováděný pomocí nejnovějších technologií a vědomostí s oblasti úklidu. S našimi službami tak získáte nejen čistý prostor, ale také spolehlivého partnera. Protože chceme se zákazníky navazovat nejlepší vztahy, jsou pravidelné úklidové služby zvýhodněné různými položkami. V rámci našich služeb vám vyjdeme ve všem vstříc a budeme se snažit splnit všechna vaše přání.

Co pro vás zajistíme v rámci pravidelného úklidu?

  • Mytí podlahy a dlažby
  • Luxování
  • Čištění koberce
  • Stírání prachu a ohmatků
  • … a další úklidové práce dle domluvy
Prohlédněte si některé z námi realizovaných zakázek ZDE.
Pravidelný úklid domácností, firem a provozoven
Díky pravidelným úklidům se mohou naši odborníci na úklid lépe seznámit s prostředím. Proto vědí, jaké prostředky použít na konkrétní typ povrchu. Napište nám pro vypracování cenové nabídky!

Naše úklidové prostředky

Možná si kladete otázku, proč byste měli svěřit váš pravidelný úklid právě nám. Veškerý úspěch našich úklidových prací je založen na nejnovějších technologiích, znalostech a přístrojích, které používáme. V našem úklidovém arzenálu tak máme profesionální chemii Cormen, která je na trhu již od roku 1994. Náš tým pracovníků je tvořen odborníky, kteří prochází pravidelným školením v oblasti úklidových systémů a technik.

Jak často k vám budeme chodit?

Jak jen to bude třeba. Intervaly pravidelných úklidů závisí na vašich potřebách i na požadavcích konkrétního prostoru. Vše dohodneme včas a naše spolupráce bude probíhat podle vašich požadavků. Podle konkrétního typu prostoru, jeho vytíženosti a velikosti vám navrhneme konkrétní úklidový plán, který spolu následně můžeme dovést k dokonalosti.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.