Upravit stránku

Předávací úklid nemovitostí, domů a bytů

Chystáte se předat nemovitost, kancelář či byt po malování, stěhování nebo rekonstrukci? Jistě chcete udělat co nejlepší dojem na nového majitele nebo investora, proto je třeba, aby se interiér blyštil čistotou a byl zbavený všech nečistot. Rádi pro vás tento nelehký úkol vykonáme, a to precizně a s pečlivostí.
tým Hestia úklid
Předávací úklid vás zbaví starostí s přípravou nemovitostí, které například mění svého majitele. Také je tato služby vhodná pro předkoulaudační úklid, či postavební úklid. V rámci této služby se s vámi dohodneme na úklidovém plánu, který bude přizpůsoben vlastnostem i míře znečištění v daném interiéru. Úklidové služby firmy Hestia úklidová s.r.o. můžete objednávat ve všech lokalitách okresů Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy. Výsledkem předávacího úklidu bude důkladně uklizené prostředí bez prachu, skvrn od barvy i jiných nečistot.

Kdy lze využít služby předávacího úklidu?

  • před kolaudací nemovitosti,
  • při prodeji bytu, domu či kanceláře,
  • po malování a rekonstrukci,
  • před předáním nemovitosti realitní kanceláři,
  • při stěhování z pronajaté nemovitosti,
  • po dokončení stavby nových domů.
Konečnou podobu předávacího úklidu s vámi dohodneme předem. Napište nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku!

Podobu předávacího úklidu přizpůsobíme na míru

Předávací úklid může zahrnovat jakoukoliv činnost z naší nabídky. Rádi se přizpůsobíme vašim požadavkům a domluvíme se s vámi na konkrétní podobě služby. V rámci předávacího úklidu například umyjeme okna, ošetříme a vytřeme podlahy či koberce, vyčistíme čalounění, uklidíme po malování a provedeme další činnosti, které povedou k perfektně čistému prostoru, připravenému ke kolaudaci či předání novému majiteli.

Uklízíme jinak. Lépe a pečlivěji!

Říkáte si, v čem jsme lepší než jiné firmy? Naše společnost má k dispozici nejnovější technologie a přípravky z oblasti úklidu. Používáme úklidovou profesionální chemii Cormen, extraktory a profesionální vysavače.  K tomu je náš tým pracovníků tvořen odborníky, kteří se pravidelně vzdělávají v oblasti úklidových systémů a technik.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.