Upravit stránku

Tepování koberců, hloubkové čištění a impregnace podlah - kino Lanškroun

V rámci úklidových prací bylo provedeno tepování 250 m2 zátěžového koberce a hloubkové čištění dlažby ve vstupní hale s následnou impregnací povrchu.
Na zátěžovém koberci byla patrná vysoká návštevnost prostor. Mokré čištění bylo provedeno prostřednictvím extraktorů Nilfisk (VIPER LSU 395, AX 14). Díky vysoké účinnosti/výkonu použitého strojního vybavení a odpovídající úklidové chemii bylo dosaženo velmi výrazného pozitivního výsledku a obnovení koberce.

Drobnou komplikaci představovaly žvýkačky zašlapané do struktury koberce, které po mokrém vyčištění koberce získaly na kontrastu a kazily estetický dojem. Pro odstranění žvýkaček jsme aplikovali osvědčený postup použití mrazicího spreje a mechanického čištění, čímž jsme dosáhli vynikajícího výsledku.

Navazující částí bylo hloubkové strojové čištění keramické dlažby ve vstupní hale a následná impregnace povrchu, která usnadní navazující pravidelnou očistu.
Hloubkové strojní čištění bylo provedeno prostřednictvím stroje na čištění podlah Nilfisk Alto Scrubtec 233 a odpovídající úklidové chemie Cormen.

Následovalo manuální nanesení impregnačního prostředku.
Aplikace impregnačního prostředku vytvoří na uklízeném povrchu ochranný film nanočástic, který působí odpudivě na kapaliny a eliminuje schopnost podkladového materiálu vstřebávat nečistoty.

Díky impregnaci je následná běžná údržba povrchu řádově jednodušší a interval dalšího generálního úklidu podlahy se výrazně prodlouží.

 

Kontaktní formulář

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.