Upravit stránku

Profesionální úklid bytu a domácnosti

Správné postupy při úklidu domácnosti se mohou stát téměř vědou. Zvlášť, pokud chcete uklízet efektivně a pokud možno v co nejdelších intervalech. Díky efektivnímu úklidu ušetříte nejen čas, ale díky menšímu výskytu prachu a roztočů uděláte i něco pro své zdraví. Naše cena za úklid domácnosti je velice rozumná akromě toho, přiznejme si, že ve volném čase se nikdo z nás nerad zabývá domácími pracemi a úklidem a raději trávíme čas příjemnějšími činnostmi.
tým Hestia úklidová

Profesionální úklid pro váš klid

Rádi pro vás zajistíme pravidelný i jednorázový úklid vašeho bytu či domácnosti. Naše služby můžete objednávat ve městech jako Ústí nad Orlicí, Česká Třebová, Rychnov nad Kněžnou, Žamberk, Letohrad, Vamberk, LItomyšl, apod. Zkrátka kdekoliv v okresech Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou a Svitavy. V rámci úklidu domácnosti není naším cílem nabízet pouhé stírání prachu a luxování. Objednáním našich služeb získáte poctivou profesionální péči o váš domov, které se ujmou školení pracovníci, kteří mají k dispozici nové technologie a profesionální úklidovou chemii.

Po našem nezávazném nacenění zjistíte, že pravidelný či generální úklid rodinného domu, ale i úklid bytu, Vás po sečtení všech položek vyjde na velice přitažlivou cenu, přičemž se zbavíte veškeré námahy.
Profesionální úklid domácnosti doporučujeme alespoň 1 x za měsíc. Máte zájem o naše služby? Napište nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku!

Co pro vás ve vaší domácnosti zajistíme?

  • luxování,
  • čištění čalounění,
  • stírání prachu,
  • mytí oken,

Náš profi úklidový arzenál

Možná se ptáte, proč je náš úklid tak skvělý. Vše je založeno na nejnovějších technologiích a přístrojích, které používáme. Můžete se tak u nás setkat s profesionálním úklidovým systémem a chemií Cormen. Tato česká chemie je na trhu již od roku 1994 a pomáhá našim pracovníkům uklidit vše rychle a efektivně. Další naší výhodou jsou odborné postupy při mytí ploch, které se naši pracovníci učí na odborných školeních.

Proč je náš úklid tak efektivní?

  • Používáme profesionální úklidovou chemii. Tu představují například přípravky s technologií NANO a impregnačními postupy, díky kterým je po vás následné stírání prachu méně časté a lehčí.
  • Náš tým tvoří profesionálové na úklidové práce, kteří se postarají o každý kout vašeho domova. Neustálé vzdělávání pracovníků Hestia úklidová s.r.o. nám pomáhá uklidit vaši domácnost efektivně a rychle.
  • Díky komplexnímu úklidu nezbude ve vaší domácnosti téměř ani zrnko prachu. Proto je následná péče pro vás jednodušší a méně častá.

Kdy k vám přijdeme?

Naše spolupráce bude probíhat tak, jak si budete přát. Jsme schopni zajistit jednorázový i pravidelný úklid domácnosti. Budeme se přitom řídit vašimi potřebami a úklid dohodneme v požadovaném čase, dle možností. Vše sestavíme podle vašich individuálních přání a představ.

Nebojte se pustit si nás domů!

Zákazníci mají někdy obavy pustit si cizí osoby k sobě domů. Naši klienti však brzy zjistí, že všechny obavy jsou zbytečné. Tým našich pracovníků se skládá z kvalifikovaných profesionálů včetně pracovníků certifikovaných v oblasti dezinfekce ve zdravotnických zařízeních. Zaměstnanci naší firmy procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů včetně strojního vybavení. Úklid provedený naší společností vám tak přinese pouze úbytek starostí a užitek.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.