Upravit stránku

Úklid firem, provozoven, kanceláří a komerčních prostor

Postaráme se o kompletní čistotu

Rádi pro vás zajistíme kompletní úklid firmy, úklid provozovny či úklid kanceláří a administrativnch budov. V rámci našich služeb jsme však schopni uklízet také ve veřejných prostorech obchodů, skladových hal i průmyslových budov. Úklid firem a kanceláří poskytujeme ve městěch jako Ústí nad Orlicí, Letohrad, Žamberk, Česká Třebová, Litomyšl, Vysoké Mýto, Svitavy, Rychnov nad Kněžnou ale i v dalších městech a obcích okresu Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy a Hradec Králové.  Z vaší kanceláře či provozovny neodejdeme dříve, než bude vše provedeno do nejmenšího detailu. Úklid firemních prostor od společnosti Hestia úklidová s.r.o. pro vás znamená méně starostí a perfektně odvedený úklid každé provozovny, administrativní budovy i kanceláře.

Co pro vás v rámci pravidelných i jednorázových úklidů firmy zajistíme?

 • desinfekce sociálního zařízení,
 • čištění čalounění,
 • stírání horizontálních žaluzií,
 • … a další úkony, podle potřeby vaší firmy.
Náš tým se postará o dokonalý úklid vaší firmy, pomocí nejnovější úklidové chemie a úklidových strojů. Napište nám o vypracování cenové nabídky!

Pravidelný úklid firmy se vám vyplatí!

Přemýšlíte, jakou formu spolupráce zvolit? Hestia úklidová s.r.o. pro vás při odběru pravidelného úklidu vypracuje:

 • Plán úklidových standardů definující rozsah a četnost prováděných prací.
 • Hygienický plán specifikující použití odpovídajících chemických prostředků pro konkrétní oblast úklidu.

Tým našich pracovníků

Nemusíte se bát pustit si nás do firmy. Tým našich pracovníků tvoří kvalifikovaní profesionálové a pracovníci certifikovaní v oblasti dezinfekce ve zdravotnických zařízeních. Zaměstnanci naší firmy procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení.

Proč uklízíme tak dobře?

 • Náš tým tvoří školení odborníci, kteří se pravidelně vzdělávají v nejnovějších postupech a úklidové chemii.
 • V arzenálu máme profesionální úklidové stroje, které si poradí i s tou nejzašlejší nečistotou. Dokážeme tak umýt každé okno a hloubkově vyčistit i staré koberce.
 • Domluvíme se s vámi, kdy vám vyhovuje čas úklidu. Samozřejmě se přizpůsobíme vaší pracovní či provozní době a nebudeme vás rušit.

Zákaznický servis je pro nás samozřejmostí

Se zákazníky chceme navázat ty nejlepší vztahy. S naším úklidem tak zároveň získáte spolehlivého a poctivého partnera, který drží své závazky. Zákazníků si ceníme, proto jsou pravidelné úklidové služby zvýhodněné různými položkami. Při plánování úklidu vám vyjdeme vstříc a budeme se snažit splnit všechny vaše požadavky.

Největší vizitkou pro každou společnost je její příjemné prostředí a spokojenost zaměstnanců. Obojí pramení z čistoty, která je dána pravidelnou údržbou a úklidem pomocí nejlepšího možného vybavení. Odborník úklid provede vždy nejlépe. Mohou za to specializované přístroje, školení zaměstnanců i profesionální úklidová chemie. Podívejte se na naše reference.
tým Hestia úklidová

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

 • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
 • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.