Upravit stránku

Úklid po malování a rekonstrukci

Každý, kdo se někdy pustil do malování či rekonstrukce nejspíš ví, že největším strašákem je u těchto prací následný úklid. Jen díky němu upravovaný prostor prokoukne. Všude se válející omítka, prach a barevné skvrny se však urputně drží na svém místě a nedovolí vám jen tak užívat si výsledek vaší práce. Pro všechny, kdo tento problém řeší, nabízíme komplexní službu úklidu po malování či rekonstrukcí.
tým Hestia úklid

Profesionální úklid je pro nás hračkou

Pokud i vy patříte mezi ty, kteří se rozhodli pustit malování či rekonstrukčních úprav domova, kanceláře i jiných prostor, můžete starosti s úklidem hodit za hlavu. Naše firma vám zajistí kompletní úklid po malování či rekonstrukci. Práce se ujmou naši zkušení pracovníci, kteří si na pomoc vezmou odpovídající vybavení, přístroje a profesionální přípravky. Úklid po rekonstrukci a malování pro vás zajistíme v Ústí nad Orlicí, České Třebové, Žamberku, Letohradě, Litomyšli, Vysokém Mýtě, Chocni, či Svitavách a Rychnově nad Kněžnou.

Profesionální úklid je pro nás hračkou
Uklidíme každou kancelář, vstupní halu, chodbu, byt i dům po rekonstrukčních pracích i po zásahu řemeslníků.

Co pro vás zajistíme v rámci úklidu po malování či rekonstrukci?

 • vyluxování průmyslovým vysavačem,
 • umytí podlahy podle individuálního typu a míry znečištění,
 • umytí oken,
 • smytí skvrn po barvě,
 • … a další služby úkony dle domluvy.
Uklidíme každý nepořádek po malování, zásahu řemeslníka i po rekonstrukcích. Napište nám a nechte si vypracovat cenovou nabídku!

Co dělá náš úklid tak efektivní službou?

 • Náš tým tvoří školení odborníci, kteří jsou dobře seznámeni s potřebnými postupy a nejnovějšími technologiemi v oblasti profi úklidových prostředků.
 • Máme k dispozici účinnou chemii, kterou zvolíme podle individuálního typu nečistot a skvrn.
 • Pomocníkem nám při této službě budou průmyslové vysavače schopné vysát omítku, skoby i větší nepořádek.

Profi prostředky a stroje pro dokonalejší výsledek

Při úklidu prachu, vlhké omítky a barvy po malování je třeba zvolit správné postupy a přípravky. Použití nevhodné chemie by mělo za následek pouhé rozmazání a roznesení nečistot po povrchu. Naši pracovníci na základě otestování nečistot zjistí, zda je třeba použít spíše zásaditý, nebo kyselý prostředek. Následně tak budou moci zvolit odpovídající čisticí postup, který bude odpovídat jak typu znečištění, tak individuálnímu povrchu. Výsledkem našeho zásahu bude uklizený prostor, lesknoucí se čistotou.

Napište nám a nechte si zpracovat NEZÁVAZNOU cenovou nabídku.

 • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
 • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
 • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.