Upravit stránku

Úklidová firma Rychnov nad Kněžnou

Rychnov nad Kněžnou je rozvíjející se aglomerací se silnou průmyslovou a podnikatelskou základnou a zároveň příjemným místem pro život cca 11 000 obyvatel. Čilý ruch panující v Rychnově nad Kněžnou však přináší i nároky na udržení odpovídajícího estetického standardu a komfortu prostředí pro život i práci.

Pokud chcete snížit vlastní zátěž i náklady na realizaci úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou, neváhejte se obrátit na nás.

HESTIA úklidová, s.r.o. je úklidová společnost pro Rychnov nad Kněžnou a okolní obce. Pobočka úklidové společnosti sídlí nedaleko v Ústí nad Orlicí, a proto je pro nás z poskytování úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou snadnou záležitostí.

Zájemcům o úklidové služby v Rychnově nad Kněžnou nabízíme profesionální úklidovou techniku a zaměstnance proškolené v nejnovějších technologických postupech úklidu.

Nabídka služeb úklidové společnosti pro Rychnov nad Kněžnou:

Ukázku z realizace extrakčního čištění koberců v zátěžovém prostředí si prohlédněte ZDE a ZDE.

V případě dotazu, či zájmu o nezávaznou kalkulaci Vaší poptávky úklidových služeb v Rychnově nad Kněžnou použijte prosím kontaktní formulář níže, e-mail: info@hestiauklidova.cz nebo tel.: 735 120 372.

Kontaktní formulář

  • Pokud uvedete své telefonní číslo, budeme schopni rychleji a lépe zpracovat Váš požadavek.
  • Pokud poptáváte zpracování odhadní ceny úklidu, vyplňte prosím položku LOKALITA nebo údaj o místě úklidu uveďte v popisu požadavku.
  • Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.